РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000247132<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Радзієвська І. О. 
Патогенетичні механізми запальних захворювань жовчовидільної системи у дітей та особливості їх реабілітації в санаторно-курортних умовах : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І. О. Радзієвська; Луган. держ. мед. ун-т. - Луганськ, 2007. - 17 c. - укp.

Вперше встановлено характер змін опіоідних пептидів та їх роль у патогенезі хронічної запальної патології жовчної системи у дітей. Виявлено недостатність рівня <$Ealpha sub 1>-тимозину у дітей з хронічною запальною патологією біліарного тракту, яка сприяє формуванню імунної дисфункції у обстежених хворих. Оцінено вплив спадкової схильності, соціальних і побутових факторів, преморбідного фону на вираженість психофізіологічних і вегетативних розладів у дитячому віці та клінічну картину захворювань жовчних шляхів. Встановлено особливості психофізіологічних і вегетативних показників у дітей на різних стадіях активності патології біліарного тракту, визначено їх роль у клінічній картині захворювання, розроблено психовегетативні критерії оцінки ймовірності розвитку патології жовчних шляхів. Встановлено характер імунологічних зсувів у дітей з хронічними захворюваннями біліарної системи у період ремісії. З урахуванням результатів кардіоінтервалографії, даних психологічних тестувань розроблено метод прогнозування можливості виникнення патології біліарного тракту у дитячому віці, показано його достатню інформативність і придатність для використання у практичній медицині. Встановлено тісний взаємозв'язок між змінами показників метаболізму опіоідних пептидів, <$Ealpha sub 1>-тимозину за різної патології біліарного тракту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.52-54

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349749 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського