РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000248323<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ягольник М. В. 
Покращання металургійних властивостей обкотишів за рахунок вдосконалення технології їх виробництва з рудовугільної шихти : Автореф. дис... канд. техн. наук / М. В. Ягольник; Нац. металург. акад. України. - Д., 2006. - 21 c. - укp.

Вивчено окиснювально-відновлювальні процеси за високотемпературного обпалу офлюсованих залізорудних обкотишів, одержаних з шихт з домішками твердого палива. Експериментально показано, що ступінь окиснення обкотишів збільшується за умов підвищення температури та концентрації вуглецю у шихті до 0,7 %. За результатами досліджень установлено, що витрата вуглецю має складати близько 1,4 % для одержання коксика. За цих умов кінцева концентрація FeO становить 4 - 7 % та сприяє покращанню міцності обкотишів за відновлювально-теплової обробки. За цього досліджено обкотиші, які піддаються відпалу (повторному нагріву). Експериментально показано, що у в інтервалі основностей 0,5 - 1,5 відбувається зниження міцності обкотишів у холодному стані за відновлювально-теплової обробки. Розроблено вдосконалену технологію виробництва обкотишів, одержаних з шихт з домішками твердого палива. Запропоновано до шихти додавати колошниковий пил після сумісного подрібнення з вапняком як компонент, що містить вуглець. Зазначено, витрата колошникового пилу доменних печей складала близько 30 кг/т обкотишів. Одержано партію обпалених обкотишів у кількості 68 878 т, з яких 23 728 т - офлюсованих і 45 150 т - неофлюсованих. Як результат дослідження є поліпшення якості обкотишів, підвищення продуктивності на 20,53 - 25,57 т/час, зниження природного газу на 2,99 - <$E3,63~ roman {м sup 3 "/"т}>.


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА342034 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського