РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000251487<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гребельна Н. В. 
Профілактика акушерських і перинатальних ускладнень у жінок з гестаційною патологією нирок : Автореф. дис... канд. мед. наук / Н. В. Гребельна; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. Н.-д. ін-т мед. пробл. сім'ї. - Донецьк, 2006. - 19 c. - укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення актуальної задачі акушерства - покращання перебігу вагітності, пологів і стану новонароджених у пацієнток з гестаційною патологією нирок на підставі клініко-лабораторного вивчення особливостей перебігу вагітності та пологів, епідеміології захворювання нирок, оцінки мікробного спектра сечі, дослідження деяких показників цитокінів, гормонів, імуноглобулінів, розробки діагностичного та лікувального алгоритмів. Доведено, що безсимптомна бактеріурія зустрічається у 30,38 % випадків і вперше діагностується під час вагітності. Встановлено, що рівень плацентарного лактогену у I триместрі за безсимптомної бактеріурії складає <$E22,30~ symbol С ~0,70~ roman {нмоль"/"л}>, естрадіолу2 - <$E41,73~ symbol С ~1,92~ roman {нмоль"/"л}>, ІЛ6 - <$E8,19~ symbol ~0,41~ {roman пг"/"мл}>, інтерлейкіну8 - <$E18,72~ symbol С ~0,98~ roman {пг"/"мл}>. Виявлено, що підвищений рівень цитокінів і зниження вмісту імуноглобулінів під час вагітності сприяє частішому виникненню інфекції сечовивідних шляхів. Виявлено, що у разі наявності безсимптомної бактеріурії під час вагітності відбуваються імунологічні зсуви, характерні для її фізіологічного перебігу. Показано, що проведення комплексного лікування безсимптомної бактеріурії з використанням діагностичного та лікувального алгоритмів сприяє зниженню ускладнень перебігу вагітності з 57,20 % до 27,27 %, пологів - з 49,38 % до 25,00 %, перинатальних ускладнень - з 46,09 % до 29,09 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.69 + Р716.226.69

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347238 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського