РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000251510<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Яремчук М. А. 
Профілактика гнійно-септичних ускладнень при операціях на жовчовивідних шляхах : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / М. А. Яремчук; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2004. - 24 c. - укp.

Розглянуто особливості виникнення та розвитку запальних захворювань жовчних протоків та післяопераційних гнійно-септичних ускладнень на основі вивчення взаємозв'язку мікробного пейзажу жовчі, тканини жовчного міхура, конкрементів з кількісним та якісним складом мікрофлори товстої кишки у хворих на хронічний калькульозний холецистит. Підкреслено необхідність вивчення мікробіоценозу товстої кишки для проведення цілеспрямованої антимікробної профілактики післяопераційних гнійно-септичних ускладнень та терапії запальних захворювань біліарної системи. Показано негативний вплив дисбактеріозу товстої кишки на протікання запального процесу в жовчовивідних протоках. Зазначено, що поліпшення якісного складу мікрофлори товстої кишки шляхом застосування раціонального поєднання антимікробних препаратів з еубіотиками та пробіотиками значно покращує перебіг післяопераційного періоду у пацієнтів з хронічним калькульозним холециститом, яким було виконано оперативне втручання на жовчовивідних протоках. Запропоновано новий спосіб холецистектомії за умов вираженого запального та спайкового процесу в гепатобіліарній зоні. Виявлено розвиток колонізації різних біотопів тіла людини бактеріями товстої кишки у хворих з порушеннями ентерогепатичної циркуляції жовчі, бактеріологічну ефективність та вплив на колонізаційну резистентність емпіричного використання антимікробних препаратів у хворих на хронічний калькульозний холецистит. Показано можливість визначення ушкоджувальної дії антимікробних препаратів на колонізаційну резистентність з урахуванням їх активності щодо лактобацил та біфідобактерій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.520.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339211 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського