Курилюк С. І. Психологічні особливості тренінгу дзюдоїстів на початковому етапі діяльності : автореф. дис... канд. психол. наук / С. І. Курилюк; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. - Івано-Франківськ, 2008. - 20 c. - укp.Розглянуто тренінг дзюдоїстів як сукупність групових методів формування саморегуляції. Установлено, що психологічний вплив за допомогою ауторегуляторних шляхів допомагає створенню оптимальних внутрішніх умов, за яких ефективність рухової діяльності є найбільшою. Основним критерієм оптимізації психологічної, технічної, тактичної та фізичної підготовки дзюдоїстів у реалізації найбільш ефективних прийомів є сформованість нейродинамічних процесів у одноборців, а саме: функціональної рухливості, сили нервової системи, латентного періоду простої та складної зорово-моторної реакції. На підставі аналізу психологічного змісту саморегуляції охарактеризовано її як інтегральний психічний механізм, завдяки якому забезпечується свідомо-контрольоване самоспрямування суб'єкта у процесі діяльності. Завдяки апробації психотренінгової програми суттєво підвищено рівень саморегуляції юних дзюдоїстів за умов навчально-тренувальної та змагальної діяльності на початковому етапі їх спортивної підготовки. Індекс рубрикатора НБУВ: Ю943-5 + Ч517.158
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА358892 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Автореферати дисертацій Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|