Козій М. С. Підвищення продуктивності бройлерів шляхом удосконалення технології передінкубаційної обробки яєць : Автореф. дис. канд. с.-г. наук : 06.02.04 / М. С. Козій; Херсон. держ. аграр. ун-т. - Херсон, 2003. - 18 c. - укp.Розроблено новий метод підвищення виводимості яєць і продуктивності бройлерів. Встановлено, що застосування димексиду як хімічного провідника біологічно активних речовин у яйце в порівнянні з барометричним і термічним способами значно спрощує глибинну обробку, активізує гісто- й органогенез і зменшує ембріональну смертність до 10,45 %. Визначено, що передінкубаційна обробка яєць розчином, який містить 0,01 % димексид, 0,1 % аскорбінову кислоту і 0,1 % катозал сприяє прискореному розвитку мезодерми сомітів зародків на початкових стадіях ембріогенезу в 1,97 рази більше, підвищенню виводимості яєць на 6,9 %, середньодобового приросту живої маси бройлерів до 48,0 г, забійної маси на 20,8 %, маси патраної тушки на 23,2 %, маси їстівних частин на 31,4 %, енергетичної цінності білого на 11,3 % і червоного м'яса на 15,5 %. Визначено, що економічний ефект у разі обробки 1000-і яєць новим способом складає 2 051,67 грн. Індекс рубрикатора НБУВ: П682-612.2 + П682-202
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА327918 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Автореферати дисертацій Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|