РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000254540<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Йовенко І. В. 
Результативність розведення української чорно-рябої молочної породи за лініями і родинами : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / І. В. Йовенко; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. - Чубинське (Київ. обл.), 2003. - 19 c. - укp.

Установлено, що розведення за лініями та родинами є одним з основних методів генетичного покращання молочної худоби. Зазначено, що виявлення у лініях бугаїв-лідерів, а у родинах - цінних рекордисток, дає змогу підвищити інтенсивність добору та використання корів і плідників, а також значною мірою збільшити темпи генетичного прогресу за молочною продуктивністю у популяції. Доведено, що внаслідок жорсткого добору плідників за походженням, племінною цінністю батьків та інтенсивним їх використанням, можна значною мірою підвищити темпи генетичного покращання популяції чорно-рябої худоби. Досліджено, що найвищий корелятивний зв'язок спостерігається між продуктивністю дочок бугаїв-покращувачів та їх батьками, а також між племінною цінністю синів бугаїв-лідерів - 0,355 - 0,406 (Р <$E>>> 0,999). Показано, що розглянута група коефіцієнтів кореляції, за допомогою яких визначали величину та напрям зв'язку між ознаками вказує на те, що дочки та сини матерів, яких оцінено за показниками найвищої лактації мають низький рівень кореляційного зв'язку - 0,243 - 0,281 (Р <$E<<> 0,95); дочки і сини, матерів яких оцінили за продуктивністю перших трьох лактацій, також мають невисокий рівень даного взаємозв'язку, відповідно 0,296 - 0,260 (Р <$E>>> 0,999).


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9-3 українська чорно-ряба

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324834 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського