РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000255068<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Орлов Д. В. 
Розвинення теорії і розробка технології гвинтового пресування титана і міді : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.05 / Д. В. Орлов; Донец. нац. техн. ун-т. - Донецьк, 2003. - 18 c. - укp.

Показано, що за умов гвинтового пресування швидкість течії металу складається з двох компонентів: перший відповідає траєкторіям, які описують матеріальні точки, "вморожені" у поперечний переріз, що рухається за гвинтовим каналом, другий - рухові матеріальних точок усередині контуру поперечного перерізу. Це призводить до того, що на вході та виході з осередку деформації є дві зони інтенсивної деформації та між ними - зона малої деформації. Одержано співвідношення з метою визначення величини та розподілу накопиченої матеріалом деформації й енергосилових параметрів процесу, що враховують зазначені особливості течії металу. Теоретично та експериментально показано, що рух матеріальних точок усередині контуру поперечного перерізу призводить до вирівнювання деформації за перетином заготівки. Визначено основні керуючі параметри гвинтового пресування: відношення мінімального до максимального розміру поперечного перерізу; кут нахилу гвинтової лінії до осі пресування, протитиск, довжину ділянки гвинтової матриці, що калібрує. Розглянуто характер їх впливу на показники якості заготівок. З використанням одержаних співвідношень розроблено програму для ПЕОМ "Twist extrusion", яка дозволяє розрахувати основні параметри процесу гвинтового пресування. Висвітлено технологічне оснащення, технологію гвинтового пресування та засади технології нагромадження великих ступенів деформації у заготівках міді марок М0 та М1 і титану марки ВТ1-0 з підвищеними механічними властивостями (сполучення високої міцності та пластичності), що може бути пояснено сформованою в них ультрадрібнозернистою структурою.


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.4,3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324784 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського