РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000256431<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сундучков І. К. 
Розробка малошумливих підсилювачів міліметрового діапазону з використанням модифікованої моделі транзисторів з високою рухливістю електронів : Автореф. дис... канд. техн. наук / І. К. Сундучков; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. - К., 2007. - 22 c. - укp.

Розроблено й апробовано малошумливі підсилювачі (МШП) приймальних систем зв'язку міліметрового діапазону довжин хвиль. Запропоновано модифіковану математичну модель HEMT для міліметрового діапазону, що дозволяє досліджувати вплив її окремих елементів на базі характеристики транзистора в діапазоні частот до 100 ГГц. Розроблено методику проектування та розрахунку параметрів малошумливих приймальних пристроїв і МШП в них. Розглянуто конструктивно-технологічні особливості малошумливих підсилювачів та малошумливих приймальних пристроїв міліметрового діапазону. Наведено рекомендації щодо конструкції робочих об'ємів каскадів підсилювачів, елементів монтажу, з урахуванням технології паяння, зварки та приклеювання під час монтажу. Розроблено для міліметрового діапазону новий багатофункціональний вимірювальний стенд і методику вимірювань, що дозволяють без повторних багаторазових стисків визначати основні параметри малошумливих підсилювачів: коефіцієнт посилення, КСВН входу та виходу, еквівалентну ефективну шумову температуру входу малошумливого підсилювача. Розроблено методики вимірювань та обчислення параметрів малошумливих підсилювачів і малошумливих приймальних пристроїв міліметрового діапазону, схеми вимірювальних стендів, методики розрахунку похибок та неідентичності параметрів в зразках з партії. Створено й апробовано малошумливі приймальні пристрої та МШП в міліметровому діапазоні довжин хвиль.


Індекс рубрикатора НБУВ: З846.2-01 + З852.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349049 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського