РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000259783<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Міхельсон Л. П. 
Смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець в умовах степової зони півдня України : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / Л. П. Міхельсон; УААН. Ін-т тваринництва. - Х., 2007. - 20 c. - укp.

Здійснено порівняльний аналіз живої маси, інтенсивності росту, екстер'єрних параметрів, смушкових і м'ясних якостей, показників інтер'єру у молодняка від матерів каракульської породи різних технологічних груп, розподілених за типом конституції, і вирощеного за традиційною технологією степової зони півдня України. Установлено перевагу потомства вівцематок грубого типу конституції за живою масою, інтенсивністю росту, оплатою корму приростами живої маси, лінійним ростом тіла (шириною, глибиною й обхватом грудей, навкісною довжиною тулуба, обхватом п'ястка) у порівнянні з потомством вівцематок міцної та ніжної конституції (<$Eroman P~>>~0,95> та <$Eroman P~>>~0,999>). За оцінкою смушкових якостей ягнят установлено, що більш цінні смушкові якості мало потомство від вівцематок міцної та ніжної конституції, у яких ягнят з бажаним середнім розміром завитків було від 58,8 до 69,7 %, а з жакетним смушковим типом - від 72,8 до 71,8 %. У потомстві від вівцематок грубого типу конституції відсутні ягнята з середнім розміром завитків, а з жакетним типом - всього 5,9 %. У потомства від вівцематок грубого типу конституції забійний вихід баранців у 8-місячного віці становив 51,8 %, міцного - 49,88 %, ніжного - 42,03 %, а вихід туші - відповідно 49,06 %; 47,53 % та 40,00 %. На підставі результатів дослідження зроблено висновок, що за розвитком господарсько-корисних ознак для виробництва смушків найбільш доцільно використовувати потомство від вівцематок міцної та ніжної конституції, а баранини - потомство від вівцематок грубої конституції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-60(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352042 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського