РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000260818<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Микита М. В. 
Стан неоангіогенезу сарком матки - прогноз і тактика лікування : автореф. дис... канд. мед. наук / М. В. Микита; АМН України. Ін-т онкології. - К., 2007. - 19 c. - укp.

Вивчено значущість неоангіогенезу сарком матки (СМ) стосовно особливостей перебігу хвороби й ефективності методів хірургічного лікування (ХЛ), променевої терапії (ПТ), поліхіміотерапії (ПХТ). На підставі інтегрального (клініко-морфологічного) аналізу досліджено 136 хворих на СМ I - II стадій. Установлено головну роль стану неоангіогенезу як вирішального фактора прогнозу хвороби, що також є обгрунтуванням можливості застосування патогенетичної антиангіогенної терапії у разі встановлення гіперваскуляризації СМ, властивої хворим на ангіолейоміосаркому (АЛМС), ендометріальну стромальну саркому (ЕСС) і карциносаркому матки (КСМ). Для хворих на лейоміосаркому (ЛСМ) і ендометріальний стромальний міоз (ЕСМ) більш притаманним є стан гіповаскуляризації. У хворих на АЛМС матки у порівнянні з ЛМС метастазування відбувається втричі частіше. АЛМС призводить до 80 % летальності у перші 3 роки незалежно від застосованих методів лікування (ХЛ, ХЛ + ПТ, ХЛ + ПХТ, ХЛ + ПТ + ПХТ). У хворих на ЕСС матки виникнення метастазів відбувається у кожної другої жінки у перші 3 роки. У разі ЕСМ метастази не виникають у той же період часу. Висока летальність хворих на ЕСС матки (48,6 %) відбувається у перші 3 роки незалежно від застосованих методів лікування (ХЛ, ХЛ + ПТ, ХЛ + ПХТ, ХЛ + ПТ + ПХТ). У хворих на КСМ протягом перших 3-х років розвиваються метастази у 80,8 % випадків з аналогічною летальністю (80,8 %) незалежно від застосованих методів лікування (ХЛ, ХЛ + ПТ, ХЛ + ПХТ, ХЛ + ПТ + ПХТ). Природна резистентність АЛМС, ЕСС і КСМ до впливу хіміопрепаратів і опромінення доводить вкрай


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-588

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352148 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського