РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000262803<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перчик О. А. 
Схоронність екстракту плаценти на етапах низькотемпературного зберігання та його ефективність при урогенітальних розладах у жінок в клімактерії : автореф. дис... канд. мед. наук / О. А. Перчик; НАН України. Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини. - Х., 2007. - 20 c. - укp.

Встановлено, що оптимальний режим низькотемпературного збереження екстракту плаценти з метою забезпечення схоронності гормонального складу - <$E-20~ symbol Р roman C> протягом 10-ти діб. Виявлено, що наступне тривале збереження за температури рідкого азоту <$E-196~ sybmol Р roman C> призводить до незначної втрати гормонів, що містяться в екстракті. Експериментально встановлено, що у разі введення кріоекстракту плаценти старим тваринам спостерігається ревіталізуючий ефект, як і у разі підсадження їм фрагмента плаценти, що проявляється в поліпшенні морфофункціонального стану паренхіматозних органів. Запропоновано новий метод лікування урогенітальних розладів у жінок у клімактеричному періоді з використанням препарату "Кріоцелл-кріоекстракт плаценти", що полягає у внутрішньом'язовому введенні 1,5 мл кріоекстракту плаценти з періодичністю 1 раз у 3 дні - 5 ін'єкцій на курс лікування з одночасним введенням вагінальних тампонів, насичених цим же препаратом. Проведено порівняльний аналіз терапевтичної дії препарату "Кріоцелл-кріоекстракт плаценти" та препарату "Овестін", який найбільш часто використовують у клінічній практиці. Встановлено найбільш виражену ефективність застосування препарата "Кріоцелл-кріоекстракт плаценти", що підтверджено клініко-лабораторними дослідженнями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.59-5 + Р696-5 + Р715-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353702 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського