РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000264093<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дідковська Т. П. 
Технологічні основи виготовлення та застосування гуматів під овочеві культури : автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.01.04 / Т. П. Дідковська; Нац. наук. центр "Ін-т грунтознавства та агрохімії ім. О.Н.Соколовського. - Х., 2009. - 21 c. - укp.

Досліджено технологічний процес виготовлення трьох форм гумінових препаратів з сапропелю (гумату калію, гумату натрію та гумату амонію) з використанням промислового обладнання - диспергатора (кавітатора). Встановлено, що для покращання показників замочування насіння необхідно її проводити у розчинах препаратів за певних концентрацій вуглецю гумусових кислот з використанням необхідних препаратів, а саме: "Сапрогум-Na" - 0,01, "Сапрогум-K" - 00,1 та "Сапрогум-<$Eroman NH sub 4>" - 0,0001 %. Показано, що кількість обробок препаратами, що забезпечують найвищу врожайність овочів, залежить від культури вирощування, а саме: для огірків необхідно проводити дві обробки (у фазу 2 - 4-х листочків та на початку бутонізації); для помідор - п'ять обробок ( у фазу 2 - 4-х листочків, на початку бутонізації, у фазу цвітіння, у фазу плодоношення та через 15 днів після останньої); для перця солодкого - дві обробки (замочування розсади й обробку на початку бутонізації). Обгрунтовано економічну й енергетичну ефективність застосування гумінових препаратів за умов вирощування овочів у закритому грунті.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241-434.2 + П040.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365446 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського