РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000264584<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Анкін М. Л. 
Традиційний та малоінвазивний остеосинтез в травматології : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.21 / М. Л. Анкін; Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України. - Х., 2005. - 34 c. - укp.

Запропоновано новий напрямок розвитку стабільно-функціонального остеосинтезу з метою мінімізації операційної травми - малоінвазивний остеосинтез. Розроблено та впроваджено у практику нові імплантанти й апарат для малоінвазивного й мінімально інвазивного остеосинтезу. Проведено серії гістоморфологічних експериментів щодо вивчення впливу запропонованих пластин на зрощення та кровопостачання кістки. Визначено показання до різних видів остеосинтезу та розроблено травматичну техніку фіксації переломів на базі концепції малоінвазивного остеосинтезу, а також тактику первинного й раннього остеосинтезу довгих кісток за умови поєднаних ушкоджень. Розроблено критерії оцінки можливості виконання оперативних втручань у пацієнтів з політравмами. Запропоновано систему медичної реабілітації пацієнтів з урахуванням особливостей проведення малоінвазивного остеосинтезу переломів довгих кісток. Розвинуто принципи реабілітації хворих після традиційного та малоінвазивного СФО. Здійснено багатофакторний кореляційно-регресивний аналіз результатів лікування переломів за методами традиційного та малоінвазивного остеосинтезу. На підставі результатів апробації розробленої системи методів малоінвазивного стабільно-функціонального остеосинтезу в клініці травматології Київської клінічної лікарні швидкої медичої допомоги на 4 712-ти хворих показано їх високу ефективність і економічну рентабельність, а також рекомендовано впровадження цієї системи у практику.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.148.83-588

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335735 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського