РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000265727<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гончар Т. М. 
Удосконалення технології вирощування гороху на зерно в умовах правобережного Лісостепу України : автореф. дис... канд. с.-г. наук / Т. М. Гончар; Поділ. держ. аграр.-техн. ун-т М-ва аграр. політики. - Кам'янець-Поділ., 2008. - 18 c. - укp.

Вперше за умов правобережного Лісостепу України встановлено залежності росту, розвитку та формування зернової продуктивності інтенсивних сортів гороху від впливу доз мінеральних добрив і системи захисту від шкідників. Виявлено сортові особливості становлення фотосинтетичного та симбіотичного апаратів даної сільськогосподарської культури. Досліджено дію різних доз мінеральних добрив, зокрема, азотних у формі вуглеамонійних солей, позакореневих підживлень і системи захисту від шкідників на формування показників індивідуальної продуктивності інтенсивних сортів гороху, урожайність та якість зерна. Встановлено зв'язки між рівнем урожайності зерна, його якістю, фотосинтетичною та симбіотичною продуктивністю посівів і наявними гідротермічними умовами. Зроблено економічне та біоенергетичне оцінювання удосконалених технологій вирощування гороху та встановлено їх конкурентоспроможність. Наведено рекомендації щодо впровадження у виробництво найбільш економічно й енергетично доцільної, конкурентоспроможної моделі технології вирощування гороху сортів Люлинецький короткостебельний та Елегант на зерно за умов правобережного Лісостепу України, яка забезпечує формування урожайності зерна на рівні 3,45 - 3,74 т/га та вихід сирого протеїну 0,77 т/га.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.3-4(УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358400 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського