РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000265728<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Грищенко Р. Є. 
Удосконалення технології вирощування гречки в умовах північного Лісостепу України : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / Р. Є. Грищенко; Ін-т земл-ва УААН. - К., 2003. - 18 c. - укp.

Встановлено, що у процесі вирощування гречки ефективність застосування добрив зростає за мінеральної системи удобрення у разі рядкового їх внесення в дозах <$Eroman {N sub {15~-~20 } P sub {15~-~20 } K sub {15~-~20 }}> кг/га одночасно з сівбою гречки з наступним підживленням рослин азотними добривами в дозах <$Eroman N sub {15~-~20 }> кг/га; за органо-мінеральної системи - тільки у разі підживлення рослин азотними добривами. Визначено, що найоптимальніші строки проведення підживлення рослин азотними добривами у фазі цвітіння - початок плодоутворення (IX етап органоценозу). За цих умов врожайність гречки зростає від 20,8 до 26 ц/га, а окупність мінеральних добрив зерном - від 3,1 до 25 зернових одиниць. Встановлено, що детермінантні сорти гречки типу Крупинка доцільно висівати за ширини міжрядь 30 см і норми висіву 4,5 млн шт./га схожих зерен, за цих умов урожайність щодо рекомендованого варіанта (ширина міжрядь 45 см і норма висіву 2,5 млн шт./га) зростає на 6,1 ц/га. Досліджено вплив добрив, ширини міжрядь і норм висіву сортів гречки з різною архітектонікою стебла на фізіологічні, морфофізіологічні особливості, формування продуктивності та якості зерна.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.8-4(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324985 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського