РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000266326<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зіновська А. М. 
Український письменницький епістолярій: типологія відкритого листування : автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.06 / А. М. Зіновська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Проведено дослідження відкритого листування українських письменників періоду першої половини XX ст. залежно від його конститутивних ознак, у системі літературних жанрів, стильових організацій та у взаємозв'язку з дискурсом художньої словесності даного періоду. На підставі жанрової концепції М. Бахтіна обгрунтовано провідну роль інтерпретаційних моделей адресата у процесі формування жанрових домінант і становленні структури письменницького епістолярію. На матеріалі відкритого листування В. Винниченка, М. Хвильового, М. Рильського, О. Довженка, Б. Антоненка-Давидовича, І. Багряного та інших митців розроблено типологію письменницького листа, розглянуто його жанрові модифікації, проаналізовано їх специфічні ознаки. Розкрито роль відкритого листування в українському літературному процесі за умов його цензурних обмежень. На підставі дослідження генези відкритого листування виокремлено жанри епістолярної літератури та розроблено типологію відкритого листування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6,1 + Ш5(4/8=411.4),1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359385 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського