РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000266423<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кулеша Н. М. 
Українські періодичні видання у Німеччині (1919 - 1945 рр.): формування та функціонування : Автореф. дис... канд. філол. наук / Н. М. Кулеша; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Вперше у вітчизняному журналістикознавстві здійснено комплексне дослідження українських періодичних видань, надрукованих у Німеччині протягом 1919 - 1945 рр. Досліджено процес формування та умови функціонування, проаналізовано типологічні особливості українських періодичних видань, показано специфіку змістового наповнення часописів, зокрема публіцистики. До наукового обігу введено значну кількість матеріалів про громадсько-політичне життя української еміграції у Німеччині, а також різноаспектну, зокрема видавничу, діяльність українських політичних і громадських рухів, об'єднань, товариств, наукових інституцій. Наведено маловідомі факти про творчу діяльність визначних діячів української політики, науки, культури та мистецтва, які брали участь у створенні національної періодики. Показано суттєву роль еміграційної періодики у збереженні національної ідеї, розкрито її значення як важливої складової боротьби за національно-культурний розвиток українського народу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4НІМ=411.4)-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349695 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського