РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000266458<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Соловйов О. І. 
Ультразвукові та біохімічні маркери першого триместру в прогнозуванні акушерських ускладнень вагітності : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. І. Соловйов; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2009. - 21 c. - укp.

Вивчено можливості використання просівних досліджень I триместру вагітності для прогнозування пізніших акушерських ускладнень. Розглянуто дані анамнестичної, двох- і тривимірної ехографії, доплерографії, лабораторних досліджень маркерів Pregnancy Associated Plasma Protein A (PAPP-A) і вільної <$Ebeta>-підодиниці хоріонічного гонадотропіну людини (<$Ebeta>-ХГЛ), а також результати імунологічних досліджень вагітних і патоморфологічних досліджень плацент, катамнезу щодо вагітностей і новонароджених. Визначено, що у прогнозуванні акушерських ускладнень - затримки розвитку плода, гіпертензії вагітності, прееклампсії, передчасних пологів - найбільше значення має поєднання наявності ранніх діастолічних виїмок на спектрах обох маткових артерій, показників опору у маткових артеріях <$E>>~0,8> і пульсації <$E>>~2,0>, зменшення об'ємів плода та плаценти, зменшення менше 0,35 Мом вмісту PAPP-A і <$Ebeta>-ХГЛ. Не знайдено кореляції з товщиною комірцевого простору (КП) плода. Якщо відповідь імунної системи є достатньо активною, відбувається компенсаторна морфологічна перебудова плацент, шо нормалізує материнсько-плодовий кровоплин. Запропоновано календар просівних досліджень, який у всіх категоріях пацієнток дозволяє вчасно, з високою ефективністю знаходити переважну більшість можливих хромосомних аномалій, вад розвитку плодів, ознаки вірогідних пізніших акушерських ускладнень. Такий календар сприяє втіленню у життя підходу "плід як пацієнт", залученню до співпраці на допологовому етапі неонатологів і членів родини для оптимізації разом з акушерами-гінеколагами перинатальної допомоги дітям.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362872 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського