Прус С. В. Фізичні методи корекції міотрофічних розладів у дітей з церебральними паралічами в умовах спеціалізованого санаторію : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / С. В. Прус; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. - О., 1999. - 17 c. - укp. - рус.У процесі дослідження 170 дітей у віці від 2 до 14 років з церебральними паралічами вперше описано особливості міотрофічних розладів на санаторному етапі лікування, показано характеристики впливу лікувальних фізичних факторів на вираженість міотрофічних розладів. Розроблено спосіб лікування міотрофічних розладів із застосуванням електрофорезу синусоїдально-модульованими струмами 1% розчину оксазилу у 10% розчині диметилсульфоксиду в комплексі базової санаторно-курортної терапії, який підвищує силу й окружність паретичних м'язів, покращує їх електроактивність та посилює в них метаболічні процеси, що дозволяє досягти більш високої ефективності санаторно-курортного лікування в цілому. Отримані результати лікування свідчать про стійкий терапевтичний ефект розробленої процедури як на захворювання в цілому, так і на якість функціонування м'язової системи у вигляді вірогідного зростання кількості дітей з легким перебігом захворювання та покращання динамічних характеристик м'язової системи, нормалізації білкового обміну. Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.627.709.3-54
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА305155 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|