РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000271786<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Демчишина І. В. 
Циркуляція вакциноспоріднених поліовірусів в умовах ерадикації поліомієліту : автореф. дис... канд. мед. наук / І. В. Демчишина; АМН України. Держ. установа "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського". - К., 2008. - 24 c. - укp.

Показано, що на тлі ерадикації "дикого" поліовірусу на території України відбувається циркуляція вакциноспоріднених поліовірусів (ВСПВ). Визначено епідеміологічні особливості вакциноасоційованого поліомієліту в динаміці. Проаналізовано їх зміни на тлі застосування інактивованої поліомієлітної вакцини. Установлено необхідність удосконалення методів внутрішньотипової диференціації ізолятів поліовірусу з метою оцінювання їх походження та ступеня генетичних відмінностей від оригінальних штамів Себіна. Визначено роль ВСПВ у етіології гострих в'ялих паралічів (ГВП) у дітей в ерадикаційний і післяопераційний періоди. Показано тенденцію до зростання випадків ГВП, пов'язаних у часі з імунізацією оральною поліомієлітною вакциною. Доведено, що серед дітей дошкільних дитячих закладів має місце постійна циркуляція ВСПВ з тенденцією до зниження у старших дошкільних вікових групах. Визначено, що найбільшою групою ризику щодо поліовірусної інфекції, взаємопов'язаної з ВСПВ, з будь-якою формою клінічного прояву є діти віком від народження до 2-х років, кількість захворювання яких серед інфекційних хвороб, спричинених поліовірусом, становить 77,6 %. Установлено циклічність у циркуляції поліовірусів різних типів. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення епідеміологічного нагляду за поліовірусною інфекцією на сучасному етапі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356398 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського