РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000273483<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Колесов Е. Є. 
Інформаційна боротьба в воєнних конфліктах другої половини ХХ ст.: історичний аспект : автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Е. Є. Колесов; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2007. - 20 c. - укp.

Вперше в українській історіографії розглянуто питання створення після Другої світової війни нетрадиційних засобів збройної боротьби, проаналізовано досвід їх застосування під час воєнних дій. Визначено особливості ведення інформаційно-психологічної боротьби та характерні риси її взаємозв'язку з інформаційною безпекою й інформаційною війною. Виявлено основні тенденції та закономірності трансформації традиційних війн в інформаційні. Показано дедалі зростаючу роль інформаційної безпеки в комплексі завдань національної безпеки загалом і безпосердньо воєнної безпеки зокрема, визначено основні напрямки розвитку засобів збройної боротьби. Проаналізовано та систематизовано наукові погляди щодо концепції повномасштабної інформаційно-психологічної операції, яку було започатковано під час використання збройних контингентів на території колишньої Югославії в операції "Союзницька сила" (1999 р.) та завершено в операції "Шок і трепет" в Іраку. З урахуванням світового досвіду розроблено нові підходи щодо організації інформаційно-психологічної протидії для впровадження їх у Збройних Силах України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)63-68 + Ч62в2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362040 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського