РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000276532<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Листопад Д. О. 
Вдосконалення магнієтермічного процесу отримання титану губчастого з метою зниження надходження домішок : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / Д. О. Листопад; Запоріз. держ. інж. акад. - Запоріжжя, 2011. - 21 c. - укp.

Вперше встановлено причинно-наслідкову залежність зміни складу та мікроруйнування матеріалу стінок реактора на потрапляння домішок у блок титану губчастого. Уточнено фазовий склад і закономірності розподілу домішок заліза, нікелю, азоту, кисню та вуглецю за висотою термодифузійного шару титанування промислового реактора та кількістю циклів експлуатації реактора. Вперше встановлено термодинамічну можливість взаємодії легуючих елементів матеріалу реактора з <$Eroman TiCl sub 4>, <$Eroman TiCl sub 3>, <$Eroman TiCl sub 2> з утворенням продуктів, які можуть обумовлювати надходження домішок до титану губчастого. Набули подальшого розвитку уявлення про вплив на якість титану губчастого порційно-періодичної подачі магнію під шар реакційної маси, що дозволило знизити надходження домішок з матеріалу реактора, інтенсифікувати відновлення тетрахлориду титану до 10 %, а також підвищити ефективність вакуумної сепарації реакційної маси на 10 - 15 % за рахунок особливої конфігурації блоку. Розроблено установку, спосіб і технологічні режими проведення процесу відновлення тетрахлориду титану у разі порційно-періодичної подачі магнію з використанням суміщеного апарату для його розплавлення та завантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: К345.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384447 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського