РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000278232<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гендер і молодь: європейські виклики : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., 10 квіт. 2009 р., Тернопіль / ред.: О. М. Кікінеджі; Терноп. облдержадмін., Голов. упр. з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту, Акад. пед. наук України, Н.-д. центр з пробл. гендер. освіти і виховання учн. та студент. молоді, Терноп. нац. пед. ун-т ім. В.Гнатюка, Н.-д. центр з пробл. гендер. освіти і виховання учн. та студент. молоді. - Т. : ТНПУ, 2009. - 120 c. - укp.

Показано значення школи гендерної рівності як інновації у формуванні гендерної культури студентської молоді. Досліджено особливості формування та реалізації гендерної політики у контексті інтеграції України у Європу. Проведено дослідження ролі української жінки у визвольній боробі першої половини XX ст. у гендерному аспекті. Розглянуто гендерний вимір нових репродуктивних технологій. Досліджено вплив батька на формування та функціонування гендерної ідентичності дівчат. Проаналізовано проблеми гендерних відносин у сфері праці. Розглянуто сучасний стан і перспективи утвердження гендерної рівності в Україні. Показано роль трудової міграції в еволюції гендерних ролей. Проаналізовано жіночий дискурс в українському літературному й освітньому просторі останньої третини XIX - початку XX ст. Розкрито лігнгвостилістичні особливості іменників лексико-семантичної групи зі значенням "особи жіночої статі" в англійській мові. Проведено зіставний аналіз гендерних особливостей мовленнєвої поведінки українських і німецьких політиків. Визначено гендерні розбіжності в уявленнях про майбутню професійну діяльністю у молоді. Проаналізовано соціально-педагогічні аспекти впливу ЗМІ на формування гендерних стереотипів студентів.

Показано значение школы гендерного равенства как инновации в формировании гендерной культуры студенческой молодежи. Исследованы особенности реализации гендерной политики в контексте интеграции Украины в Европу. Проведено исследование роли украинской женщины в освободительном движении первой половины XX ст. в гендерном аспекте. Рассмотрено гендерное измерение новых репродуктивных технологий. Исследовано влияние отца на формирование и функционирование гендерной идентичности девочек. Проанализированы проблемы гендерных отношений в сфере труда. Рассмотрены современное состояние и перспектвы утверждения гендерного равенства в Украине. Показана роль трудовой миграции в эволюции гендерных ролей. Проанализирован женский дискурс в украинском литературном и образовательном пространстве последней трети XIX - начала XX ст. Раскрыты лингвостилистические особенности имен существительных лексико-семантической группы со значением "лица женского пола" в английском языке. Проведен сопоставительный анализ гендерных особенностей речевого поведения украинских и немецких политиков. Определены гендерные отличия в представлениях о будущей профессиональной деятельности у молодежи. Проанализированы социально-педагогические аспекты влияния СМИ на формирование гендерных стереотипов студентов.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*423.2*344 я431 + Ф75(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА727198 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського