РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000278292<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ковтонюк А. М. 
Генезис праворозуміння Ганса Кельзена : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / А. М. Ковтонюк; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2010. - 18 c. - укp.

Досліджено генезис праворозуміння Г. Кельзена та з'ясовано, під впливом яких саме історичних подій відбувалося формування праворозуміння вченого, а також як ці події вплинули на створення ним його відомої праці "Чиста" теорія права". Визначено доктринальні передумови генезису праворозуміння Г. Кельзена, зокрема доведено, що, незважаючи на те, що його "чиста" теорія права є позитивістським ученням, її автор на відміну від інших представників теорії юридичного позитивізму в певних положеннях своєї теорії права зробив спробу певного наближення до інших концепцій права. Більше того, він спробував дати об'єктивне, відмінне від позитивістського, бачення природно-правової концепції права. Обгрунтовано тезу, що на формування праворозуміння Г. Кельзена зробив вплив логічний позитивізм "Віденського гуртка", доведено актуальність питання визначення поняття права Г. Кельзеном та його учення про право в теперішній юридичній науці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(7СПО)509 Кельзен, Г + Х0 в74

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376873 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського