РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000280168<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Петрунько О. В. 
Діти і медіа: соціалізація в агресивному медіасередовищі : монографія / О. В. Петрунько; . - Полтава : Укрпромторсервіс, 2010. - 480 c. - укp.

Розглянуто філо- та онтогентичні основи, моделі й адаптаційно-захисний потенціал соціалізації як складного багатофункціонального механізму самозбереження та самовідтворення суспільств і соціумів. Досліджено ймовірні ризики соціалізації за умов сучасного (агресивного) медіасередовища, створеного аудіовізуальними медіа. Проаналізовано феномен агресивного медіасередовища, зокрема, тексти, що його утворюють, системні ознаки потенційної деструктивності, ризики, пов'язані з тривалим перебуванням у сфері впливу даного явища. Процес соціалізації в агресивному медіасередовищі розглянуто як медіасоціалізацію, вимушену самосоціалізацію дітей у сфері медіавпливу без належної участі та підтримки дорослих, поза їх увагою та контролем. Розглянуто потенційно деструктивні наслідки медіасоціалізації, розкрито особливості їх прояву на індивідуальному та соціальному рівнях функціонування соціальної системи.

Рассотрены фило- и онтогенетические основы, модели и адаптационно-защитный потенциал социализации как сложного многофукнцинального механизма самосохранения и самовозобновления обществ и социумов. Исследованы вероятные риски социализации в условиях современной (агрессивной) медиасреды, в частности, тексты, которые его образовывают, системные признаки потенциальной деструктивности, риски, связанные с длительным пребыванием в сфере влияния данного явления. Процесс социализации в агрессивной медиасреде рассмотрены как медиасоциализация, вынужденная самосоциализация детей в сфере медиавлияния без надлежащего участия и поддержки взрослых, вне их внимания и контроля. Рассмотрены потенциально деструктивные последствия медиасоциализации, раскрыты особенности их проявления на индивидуальном и социальном уровнях функционирования социальной системы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в2:С5 + С5*423.121 + С5*5*333.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА726290 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського