РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000284717<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Середа А. М. 
Історія держави і права України : навч. посіб. Ч. 1 / А. М. Середа. - Запоріжжя : Зеленкевич Л.П.; Суми: Унів. кн., 2010. - 331 c. - Библиогр.: 61 назв. - укp.

Висвітлено основні етапи формування суспільно-політичного устрою, судової та правової системи в Україні від її витоків до початку ХХ ст. Описано особливості рабовласницьких державних утворень і права на території України (середина І тис. до н.е. - V ст. н.е.), становлення та розвитку держави і права (ДП) Київської Русі (VI - початок XII ст.), ДП Русі за часів феодальної роздробленості (XII - XIV ст.), суспільно-політичного ладу і права на українських землях у складі Польщі та Литви (кінець XIV - перша половина XVII ст.), Гетьманщини (друга половина XVII - кінець XVIII ст.), у складі Російської імперії (кінець XVIII - початок XX ст.), на західноукраїнських землях у період австрійського та австро-угорського правління.

Освещены основные этапы формирования общественно-политического строя (ОПС), судебной и правовой системы в Украине от её истоков до начала ХХ ст. Описаны особенности рабовладельческих государственных образований и права на территории Украины (середина І тыс. до н.э. - V ст. н.э.), становления и развития государства и права (ГП) Киевской Руси (VI - начало XII ст.), ГП Руси в период феодальной раздробленности (XII - XIV ст.), ОПС и права на украинских землях в составе Польши и Литвы (конец XIV - первая половина XVII ст.), Гетманата (вторая половина XVII - конец XVIII ст.), в составе Русской империи (конец XVIII - начало XX ст.), на западноукраинских землях в период австрийского и австро-венгерского правления.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В352651/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського