РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000285307<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шевченко О. П. 
Клініко-діагностичне значення активності протеолітичних процесів при вірусних гепатитах та їх наслідках : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.13 / О. П. Шевченко; ДУ "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України". - К., 2011. - 20 c. - укp.

Проаналізовано показники активності ферментів ММП-9, ММП-2 (матриксна металопротеїназа), концентрації гіалуронової кислоти (ГК) та їх взаємозв'язку у випадку гострого вірусного гепатиту (ГВГ), хронічного вірусного гепатиту (ХВГ) і цирозу печінки (ЦП) для підтвердження формування фібротичного процесу, залежно від ступеня тяжкості, активності процесу та періоду хвороби. Надано можливість для моніторингу ефективності призначеної терапії. Встановлено, що ступінь фрагментованості фібронектину (ФН) і наявність його низькомолекулярних фрагментів у сироватці крові свідчать про активність протеолізу сполучної тканини, підвищення рівня деградації ФН. Розроблено математичну модель диференційної діагностики ХВГ та ЦП з бальною системою оцінки, яка дозволяє констатувати наявність ЦП у 91,5 %, а ймовірність ХВГ - в 87,9 % випадків. З'ясовано, що найбільшу інформативність має визначення рівнів ФН та ГК, активності про-ММП-9 у сироватці крові. Вперше на експериментальній моделі індукованого хронічного гепатиту оцінено динаміку протеолітичних процесів у щурів, вивчено антифібротичні властивості глутаргіну та цитофлавіну, обгрунтовано доцільність їх застосування в комплексному лікуванні хворих на ГВГ, ХВГ та ЦП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16 + Р413.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383195 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського