РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000285335<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іщейкін К. Є. 
Клініко-імунологічне обгрунтування комплексної терапії хворих на атопічний дерматит та екзему : автореф. дис. ... д-ра мед. наук: 14.01.20 / К. Є. Іщейкін; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2009. - 40 c. - укp.

Встановлено, що розвиток патологічного процесу в імунній системі дітей з атопічним дерматитом (АД) і дитячою екземою (ДЕ) супроводжується відмінностями в рівнях IgE і Т-регуляторних клітин, Т-хелперних клітин і станом кисень-активуючої функції, функції нейтрофілів (меншою мірою - вмістом їх лізосомальних катіонних білків), а також відмінностями в рівнях <$EIgG sub 4> і апоптозу Т-хелперних клітин, зокрема, Т-регуляторних клітин. Розроблено уніфіковані діагностичні критерії для верифікації діагнозу ДЕ й АД. Показано, що для проведення диференційного діагнозу АД і ДЕ можна використовувати два основні показники - концентрацію IgE і IL-10 з точністю розпізнавання 86 %. Розроблено чотирикрапкову систему оцінки ступеня тяжкості клінічного перебігу ДЕ. Обгрунтовано спосіб комплексного лікування хворих дітей на АД і ДЕ. Визначено, що у дітей, хворих на АД, у динаміці даного лікування знижується вміст у периферичній крові IgE, IL-10, <$EIgG sub 1> і зростає рівень <$EIgG sub 1>. Зазначено, що у дітей, хворих на ДЕ, після лікування спостерігається зниження рівня апоптозу Т-хелперних і Т-регуляторних клітин, рівня TGF-<$Ebeta>, зростання рівнів IgE та <$EIgG sub 1>. Комплексне лікування дозволило суттєво підвищити ефективність і продовжити клінічну ремісію, що відобразилось у зниженні ступеня тяжкості перебігу хвороби.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.601.4-5 + Р733.601.3-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369392 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського