РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000286130<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кухар Г. В. 
Конструктивні заходи захисту споруд на карстонебезпечних територіях : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Г. В. Кухар; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. - Макіївка, 2011. - 19 c. - укp.

Досліджено пристрої для автоматичного збереження проектної відмітки захищуваних конструкцій будівель, які перебувають у зоні просідання основи. Експериментально досліджено кінематичну систему для автоматичного регулювання проектних позначок конструкцій за нерівномірних деформацій основи. Експериментальні дослідження проведено з метою визначення геометричних параметрів і працездатності кінематичної системи. Встановлено, що за співвідношення катетів 1 : 2,22 робочого трикутника такої системи забезпечується компенсація просідань фундаментів і колон з точністю до 5 %. Досліджено напружено-деформований стан конструкцій будівлі за різних параметрів карстового провалу та вигляду карстозахисного заходу. Визначено, що карстозахисний захід у вигляді перехресних стрічок є більш економічним, ніж фундамент у вигляді суцільної плити. Наведено визначення змінного коефіцієнта жорсткості основи довкола карстового провалу. Досліджено вплив розташування карстового провалу під фундаментом будівлі, який показав, що найбільш несприятливою дією карстового провалу є його розташування в центральній частині будівлі. Встановлено закономірності розвитку зон розущільнення грунту довкола карстової порожнини та зміну коефіцієнта жорсткості основи в зоні розущільнення. Досліджено вплив зони розущільнення основи довкола карстової порожнини та встановлено, що за використання карстозахисннх фундаментів у вигляді перехресних балок витрати арматури на фундамент збільшується в 1,2 раза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.12 + Н796

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383870 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського