РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000292321<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Калініченко О. В. 
Обгрунтування методів і електронних систем електромагнітної технології для відновлення травмованої шкіряної тканини тварин : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.17 / О. В. Калініченко; Харк. нац. техн. ун-т сільськ. гос-ва ім. П.Василенка. - Х., 2009. - 25 c. - укp.

Досліджено на базі математичної моделі процес взаємодії низькоенергетичного електромагнітного поля (ЕМП) крайвисокочастотоного (КВЧ) діапазону з ранами шкіряної тканини тварин і визначено біотропні параметри ЕМП для пригноблення інфекційних мікроорганізмів у ранах шкіряної тканини тварин з її ефективним відновленням. Проведені розрахунки показали, що біотропними параметраим ЕМП для пригноблення інфекційних мікроорганізмів і ефективного відновлення травмованої шкіряної тканини тварин є: діапазон частот <$E...> ГГц, густина потоку потужності <$E...>, експозиція <$E...> хв. Запропоновано обгрунтування створення джерел КВЧ діапазону, які повинні складатися з транзисторної (до 10 ГГц) і діодної (понад 10 ГГц) частин із застосуванням методу додавання потужностей для одержання потужності в мехах <$E...> мВт, що може бути застосоване для широкого класу джерел із підвищеною вихідною потужністю. Проаналізовано, що для задоволення вимог за спектральними, флуктаційними характеристиками та відносної нестабільності частоти (<$E...>) у джерелах електромагнітної енергії рекомендується використовувати гармонічні кварцові генератори на частоту понад 1 ГГц. Для розрахунку параметрів кварцових генераторів у НВЧ діапазоні запропоновано метод повільно змінних амплітуд з виділенням малого параметра. Показано можливість створення кварцового генератора на частоті 1,02 ГГц, з вихідною потужністю 50 мВт, відносною нестабільністю частоти <$E...> і з перебудовою частоти до 2 %. Підтвердено експериментальними дослідженнями можливість створення джерел у міліметровому діапазоні довжини хвиль з прямим множенням частоти кварцового генератора та наступними параметра

ми: вихідна частота <$E...> ГГц, вихідна потужність 2400 мВт, пригнічення побічних гармонік у спектрі вихідного сигналу 40 дБ, частота задаючого генератора 1,02 ГГц із перебудовою за частотою 2 % і вихідною потужністю 50 мВт. Експериментально підтверджено можливість ефективного відновлення шкіряної тканини тварин з інфікованими ранами ЕМВ КВЧ діапазону з оптимальними біотропними параметрами. Визначено, що економічна ефективність від упровадження методу ЕМВ КВЧ діапазону на ранах шкіряної тканини великої рогатої худоби склала 8,33 тис. грн. на рік, час відновлення травмованої шкіряної тканини склав <$E...>.


Індекс рубрикатора НБУВ: П862.8 + П872.8-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА367507 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського