РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000300939<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Роєнко О. О. 
Робастна обробка сигналів на основі адаптивного оцінювання параметрів негауссових завад : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 / О. О. Роєнко; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харк. авіац. ін-т". - Х., 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено проблему підвищення точності методів обробки сигналів, а саме: методів фільтрації, спектрального та частотно-часового аналізу, у радіотехнічних системах за умов дії негаусових завад. Розроблено п'ять нових адаптивних оцінок параметра зсуву та досліджено їх точність для ряду моделей негаусових завад. На їх основі одержано п'ять адаптивних форм робастного дискретного перетворення Фур'є (ДПФ), які дозволяють до 1,8 раза підвищити точність оцінок Фур'є-спектра у порівнянні із робастним ДПФ на базі медіани. Розроблено дві нові оцінки амплітуди частотно-модульованих (ЧМ) сигналів, які застосовано у моделі фільтрації з обмеженням. Це дозволяє підвищити якість обробки ЧМ сигналів до 8,5 дБ у порівнянні з методом фільтрації у ковзовному вікні та формою робастного ДПФ на основі L-оцінки у випадку дії негаусових завад. Вперше запропоновано два підходи до фільтрації шуму у розподілі Вігнера - Віля (РВВ). Їх застосування покращує точність частотно-часового представлення ЧМ-сигналів до 8 дБ у порівнянні з робастною формою РВВ на базі оцінки Ходжеса - Лемана. Вперше запропоновано модифікації біспектрального методу, що 2 - 3,3 раза підвищують якість відносно стандартного підходу. Встановлено два нових детектори меж на зображеннях у просторовій області коефіцієнтів ДКП, які дозволяють однорідні ділянки на зображеннях у шумах з апріорно невідомими статистичними характеристиками.


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-018

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373671 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського