РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000301464<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тадеєв П. О. 
Розвиток теорії і практики навчання обдарованих школярів у США (20-ті роки XX - початок XXI ст.) : монографія / П. О. Тадеєв. - Рівне, 2011. - 548 c. - Бібліогр.: 696 назв - укp.

Висвітлено теоретико-методологічні засади та практику організації навчання обдарованих школярів у США. Проаналізовано особливості становлення освіти обдарованих учнів наприкінці XIX - на початку XX ст. Виявлено якісні зміни в практиці організації навчання даної категорії школярів у "супутниковий період" (1950 - 1960-ті рр.). Охарактеризовано досягнення в освіті обдарваних і талановитих дітей у період усвідомлення потреби їх підтримки на державному рівні (1970 - 1980-ті рр.). Розкрито взаємозв'язок національних пріоритетів у галузі освіти даних учнів із теорією та практикою їх навчання на сучасному етапі. Увагу приділено аналізу науково-педагогічної діяльності таких відомих американських учених, як Л. Терман, Л. Голінгворт, Дж. Гілфорд, П. Вітті, Г. Пассоу, К. Тейлор, П. Торренс, Дж. Стенлі. Обгрунтовано доцільність використання в Україні інноваційних підходів до організації навчання обдарованих школярів у США.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(7СПО)6 + Ч421.220

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА747762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського