РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000301642<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Костюченко В. І. 
Розробка джерела живлення з квазірезонансними принципами комутації для плазмового різання металів і сплавів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / В. І. Костюченко; Приазов. держ. техн. ун-т. - Маріуполь, 2010. - 20 c. - укp.

Розроблено математичну, комп'ютерну схемотехнічну й імітаційну моделі, що адекватно описують динамічні та сталі режими комплексу плазмового різання з погоджувальним керуванням. На підставі розроблених моделей встановлено, що застосування нелінійної індуктивності в ланцюзі живлення плазмотрона позитивно впливає на динаміку процесів системи плазмового різання (у 2 - 3 рази вища) порівняно з традиційними системами різних типів. Практика експлуатації експериментального зразка підтверджує унікальні технологічні характеристики розробленого джерела: брак по різанню повністю виключений, підвищено точність і якість поверхні різу, знижено витрати на швидкозношувані деталі в 1,5 - 2 рази, підвищено продуктивності різання на 15 - 20 %. Експериментальні дослідження джерела живлення (ДЖ) на базі квазірезонансного перетворювача підтвердили перспективність запропонованого схемного рішення: к.к.д. в номінальному режимі складає 0,95, питомі характеристики - 517 Вт/кг, розширено робочий діапазон струмів навантаження 10 - 100 А. Рівень високочастотних перешкод на виході ДЖ і в живлячій мережі в діапазоні до 1 Мгц не перевищує 60 дБ, що відповідає нормам EN 60974-1, за вищих частот рівень перешкод ще нижчий. Розроблене ДЖ PLASMA 110/ HF забезпечуює швидкодійне та точне регулювання струму з мінімальними значеннями останнього 10 А забезпечує високоякісне ручне або машинне плазмове різання, наприклад, стали товщиною від 0,5 до 32 мм, а розділову - до 37 мм.


Індекс рубрикатора НБУВ: К642.572-5-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА377545 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського