РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000302022<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Черненко О. С. 
Роль теплового випромінювання і стефанівської течії в процесах високотемпературного тепломасообміну частинок з газом : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.14 / О. С. Черненко; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. - О., 2011. - 24 c. - укp.

Проведено науковий аналіз ролі теплового випромінювання, стефанівської течії та паралельних хімічних реакцій у процесах самозаймання, запалення, високотемпературного окиснення та самовільного погасання сферичних частинок в азотно-кисневих сумішах за проходження на її поверхні фазових і хімічних перетворень. Встановлено й експериментально доведено, що тепловтрати на випромінювання призводять до появи верхньої межі області запалення по діаметру в азотно-кисневих сумішах кімнатної температури, умову існування якої одержано аналітично. Показано, що для аналітичного визначення критичного значення початкової температури застосовується залежність режимного параметру (температура газу, концентрація окисника, діаметр частинки) від стаціонарної температури. Обгрунтовано можливість застосування умови рівності часової похідної температури частинки нулю в початковий момент часу для оцінювання умов запалювання металевих частинок, покритих конденсованим оксидом. Проаналізовано вплив початкових умов (температура та діаметр частинки) на її характеристики високотемпературного теплообміну та самовільного погасання. Запропоновано метод одержання монодисперсних вуглецевих частинок з попередньо взятих полідисперсних. Вказано на суттєву роль стефанівської течії в процесі аналізу характеристик високотемпературного тепломасообміну та самовільного погасання вуглецевих і металевих частинок на відміну від критичних умов запалення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В343.132,022 + Г543.133,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383196 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського