Карплюк С. О. Технологія підготовки майбутніх учителів математики до організації взаємонавчання учнів основної школи : автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / С. О. Карплюк; Житомир. держ. ун-т ім. І. Франка. - Житомир, 2009. - 20 c. - укp.Досліджено проблему підготовки майбутніх вчителів математики до організації взаємонавчання учнів основної школи. Подано узагальнюючу історико-педагогічну та теоретичну характеристику становлення та розвитку проблеми взаємонавчання, здійснено аналіз категоріально-понятійного апарату. Проаналізовано стан професійної підготовки майбутніх вчителів до організації взаємонавчання в педагогічній та психологічній літературі та практичній діяльності середньої та вищої школи, виявлено передумови підвищення її продуктивності. Обгрунтовано структурні компоненти професійної підготовки майбутніх вчителів математики до організації взаємонавчання учнів основної школи: цілемотиваційний, змістовий, операційно-діяльнісний, результативний. Ефективність авторської технології впроваджено в освітній процес ВНЗ. Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р21 р3
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА367973 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Автореферати дисертацій Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|