РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000308769<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Манько К. М. 
Урожайність та якість зерна жита озимого залежно від елементів технології вирощування в умовах східної частини Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / К. М. Манько; НААН України, Ін-т рослинництва ім. В.Я. Юр'єва. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Викладено основні результати досліджень щодо вирощування сучасних сортів і гібридів жита озимого після непарових попередників, за якими жито озиме забезпечує більш конкурентоздатний урожай та стабільну якість зерна, ніж пшениця озима. Встановлено особливості комплексного впливу попередників, фонів мінерального живлення, ранньовесняного підживлення та норм висіву на врожайність та якість зерна сучасних високопродуктивних сортів і гібридів жита озимого з визначенням їх адаптивності та пластичності. Визначено агрохімічні показники норм витрат і коефіцієнти використання азоту, фосфору та калію на формування врожаю зерна жита озимого з урахуванням їх вмісту в грунті. Вдосконалено для умов регіону моделі технології вирощування сучасних сортів і гібридів жита озимого стосовно непарових попередників, фонів мінерального живлення та ранньовесняного підживлення, які забезпечують одержання врожайності жита озимого на рівні 5,0 - 8,0 т/га та якість зерна І - ІІ класу. Подано економічну й енергетичну оцінку основних елементів технології вирощування.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.405-4

Шифр НБУВ: РА386447 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського