РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000312425<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Омельчук О. В. 
Віддалені результати лікування папілярного раку щитоподібної залози у пацієнтів, які були дітьми й підлітками під час аварії на ЧАЕС, за даними п'ятнадцятирічного спостереження : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.14 / О. В. Омельчук; ДУ "Ін-т ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України". - К., 2011. - 23 c. - укp.

Проаналізовано результати лікування папілярних карцином щитовидної залози (ЩЗ) когорти хворих, які були дітьми та підлітками під час аварії на Чорнобильській АЕС. Доведено, що папілярні карциноми ЩЗ характеризуються сприятливим прогнозом лікування. Зазначено, що кумулятивна п'ятирічна виживаність за методом Каплан-Мейєра склала 99,1 %, п'ятнадцятирічна - 98,9 %. Встановлено, що причиною летальних випадків були ускладнення тяжкого післяопераційного періоду у разі пухлин з великою локальною інвазією органів шиї, а також розвиток йодорезистентних метастазів у легені. Доведено, що частота випадків рецидивів за органозберігальних операцій була частішою. Ризик розвитку рецидиву, вірогідно, підвищувався за наявності метастазів у лімфатичних вузлах шиї та середостіння. Пацієнти, прооперовані з приводу папілярної карциноми ЩЗ, мали тривалий (до 3-х років) період відновлення їх працездатності й адаптації до умов життя, в зв'язку з чим обгрунтовано необхідність розробки спеціальних психологічних і соціально-реабілітаційних програм для їх швидкого й ефективного відновлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.452-5 + Р361.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382896 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського