РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000312976<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чорний А. В. 
Реновація емалевих покриттів плазмовим напиленням плакованих керамічних порошків : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / А. В. Чорний; МОНМС України, Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К. , 2011. - 20 c. - укp.

Встановлено, що для реновації емалевих покриттів перспективним є плазмове напилення керамічного порошку оксиду алюмінію, плакованого металевими оболонками з титану, алюмінію або міді вакуумно-дуговим методом. Для напилення плакованих порошків і відновлення ушкоджених ділянок емалевих покриттів розроблено малопотужний плазмотрон з частково винесеною дугою. Визначено оптимальні значення міжелектродної відстані та параметрів режиму, які забезпечують генерацію ламінарного плазмового струменя з максимальною довжиною, що сприяє проплавленню частинок керамічного порошку та локалізації термічного впливу на емалеву поверхню. За допомогою математичної моделі встановлено оптимальний діаметр частинок оксиду алюмінію, що забезпечує розігрів частинки до температури вище температури розплавлення тугоплавкого ядра, але нижче температури випаровування матеріалу оболонки. Встановлено раціональні параметри плазмового напилення за допомогою "splat-test" та КВМ, що сприяє формуванню покриття з найменшою пористістю та найбільшою міцністю зчеплення. Показано, що застосування плакованого керамічного порошку оксиду алюмінію для плазмового напилення захисних покриттів сприяє запобіганню розвитку мікротріщин в окремих деформованих частинках, підвищенню зносостійкості покриттів в 5 - 6 рази, корозійно-ерозійної стійкості в 2 - 3 рази.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.524

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387023 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського