РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000313452<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Квас О. В. 
Дитиноцентризм у науках про виховання: історичний аспект : монографія / О. В. Квас; Дрогоб. держ. пед. ун-т ім. І. Франка. - Дрогобич, 2011. - 302, [24] c. - Бібліогр.: 390 назв - укp.

На підставі вивчення науково-педагогічних джерел, етнографічних, історичних, історико-педагогічних, етнографіних праць і архівних документів зроблено теоретичний та історико-педагогічний аналіз поглядів на дослідження дитини та дитинства, що мають свою динаміку, виростають з певних суспільних і культурних контекстів, утворюючи науково-пошукові напрями. Зосереджено увагу на еволюції образу дитини та дитинства у мистецькій традиції. Акцентовано увагу на поглядах Е. Кей, М. Монтессорі, С. Шацького, І. Сікорського, З. Кузель та С. Балей. Дитиноцентризм чи педагогіка дитинства присутня на полях будь-якої з карт, які класифікують сучасні педагогічні напрями та течії незалежно від їх філософських та суспільно-політичних ідіологем. Зазначено про необхідність відстеження всього історичного шляху, який пройшла педагогіка дитиноцентризму від періоду становлення та тріумфу до занепаду, щоб відродитися знову.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч323(4УКР) + Ч323(4/8)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751826 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського