РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000313919<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Комісаров К. Ю. 
Теоретична граматика японської мови : підручник. Т. 2. Синтаксис / К. Ю. Комісаров; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, Ін-т філол.. - К., 2011. - 293 c. - Библиогр.: с. 274-293 - укp. - jpn.

Розглянуто головні проблеми японського синтаксису, починаючи з його ключових понять та основних завдань, через висвітлення характерних рис словосполучення, простого та складносурядного речень у сучасній японській мові та закінчуючи поглибленим аналізом семантико-синтаксичних і стилістичних особливостей умовних конструкцій, що на сучасному етапі розвитку японської лінгвістики вважаються стрижнем системи складнопідрядного речення. Сучасний стан синтаксичних досліджень охарактеризовано широким розгалуженням напрямів синтаксису. Традиційним напрямом є структурно-статичний, який розглядає синтаксичну будову словосполучень і речень, їх типи й ознаки, структурні схеми, не пов'язані з контекстом і ситуацією мовлення. Доведено, що в сучасній синтаксичній науці, прагматика посідає важливе місце у розгляді усіх компонентів мовленнєвої комунікації, в якій розкриваються закономірності реалізації реченням того чи іншого об'єктивного смислу, когнітивних начал, рівня досягнення певного результату та ін. Зазначено, що подолання труднощів, пов'язаних з лінгвістичною терміносистемою є одним з найактуальнішим завданням мовознавців Японії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш175.42-932.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: В353153/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського