РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000313991<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вечерський В. В. 
Фортеці й замки України : [наук. моногр.] / В. В. Вечерський; Держ. служба з питань нац. культур. спадщини, НДІ пам'яткоохорон. дослідж. - К., 2011. - 663 c. - Бібліогр.: с. 629-646. - укp.

Подано детальну інформацію про 127 найвизначніших обронних комплексів XI - XIX ст. на території України. Матеріал згруповано за історико-географічним принципом, але з урахуванням сучасного адміністративно-теориторіального устрою держави. Охарактеризовано фортеці Середньої Наддніпрянщини та Північного Лівобережжя (Київ, Київська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська, Сумська обл.), Слобожанщини (Харківська, Донецька обл.), історичного Поділля (Житомирська, Віницька, Хмельницька, Тернопільська обл.), Галичини, Закарпаття та Буковини (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька обл.), а також Півдня України (Дніпропетровська, Кіровогорадська, Одеська обл.) та Криму. Показано загальні риси та особливості оборонної архітектури України та її регіонів. Визначено роль і місце спадщини фортифікаційної архітектури в структурі сучасних населених місць України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)4-7 + Щ117.161(4УКР)4 + Ц561.21 г(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО30983 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського