РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000316200<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куц Г. О. 
Аналіз стану розвитку теплогенеруючих джерел систем теплопостачання в Україні за 2000 - 2007 роки / Г. О. Куц // Пробл. заг. енергетики. - 2010. - № 22. - С. 31-38. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проаналізовано стан теплогенеруючих джерел систем теплопостачання України за період 2004 - 2007 рр. з детальним розглядом розвитку опалювальних котелень, які в загальному річному обсязі відпущеної теплової енергії мають частку на рівні 60 - 63 %. Протягом зазначених років кількість опалювальних котелень зросла на 20 % за рахунок вводу в експлуатацію опалювальних котлів теплопродуктивністю до 3 Гкал/год та їх перекласифікації з більш високої теплопродуктивності. Відповідно збільшився відсоток децентралізації в цілому в країні на 4,0 %, в міських поселеннях - 4,5, в сільських - 2,5. У паливному балансі опалювальних котелень основним видом палива залишається природний газ, частка якого в загальному обсязі за станом на 2007 р. становить 85,5 %. Фактичні питомі витрати умовного палива на відпуск теплової енергії становлять 169 - 170 кг у.п./Гкал і цей показник, у порівнянні з 2000 роком, зменшився на 1,0 кг у.п./Гкал. Низький рівень оновлення парку опалювальних котелень, за станом на 2007 р., кількість котелень з терміном експлуатації понад 20 років становить 23,7 %, а протяжність зношених і аварійних теплових мереж у двотрубному обчисленні - 518,4 км, що дорівнює 14,5 % до їх загальної протяжності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З384(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського