РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000318615<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куц Г. О. 
Використання теплових вторинних енергоресурсів у системах теплопостачання міст / Г. О. Куц // Пробл. заг. енергетики. - 2010. - № 21. - С. 47-53. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано використання теплових вторинних енергоресурсів (ТВЕР) та розглянуто можливі теплові схеми підключення ТВЕР до міських теплових мереж теплопостачання житлово-комунального сектору. Рекомендовано три варіанти схем, а саме: послідовна, паралельна і паралельно-послідовна, вибір яких визначається параметрами теплоносія від утилізації ТВЕР (температура, тиск, годинний вихід обсягу). Детально описано схеми утилізації тепла від джерел теплових вторинних енергоресурсів з рекомендаціями з вибору найоптимальнішого варіанта. Розглянуто питання створення промислових вузлів у містах, на території яких розміщені підприємства чорної металургії, хімічної і нафтохімічної промисловості, нафтопереробні та коксохімічні заводи. Промислові вузли теплопостачання формуються на базі міських і заводських теплогенеруючих джерел з підключенням усіх видів утилізаційних установок високо- і низько потенційних ВЕР. Завдяки підключенню теплових ВЕР підприємств до міських систем теплопостачання, можливо на 50 - 70 % покрити теплові навантаження на опалення в зимовий період року і повністю навантаження гарячого водопостачання влітку. Надано дані обсягів виходу та використання ТВЕР на ближню перспективу підприємствами енергоємних галузей. Можлива економія палива може скласти в 2010 р. 1845 - 2060 тис. т у.п., в 2015 р. - 2070 - 2459.


Індекс рубрикатора НБУВ: З381

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського