Проаналізовано участь громадян України у громадсько-політичному житті як запоруку розвитку повноцінного демократичного суспільства. Залучення широких мас у політичний процес розглянуто як спосіб подолання соціальної апатії та ніглізму населення, виховання громадянськості та високої політичної культури, оновлення еліт та демократизації суспільства.
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"