Писаренко П. В. Еколого-економічна оцінка впливу полігонів і звалищ твердих побутових відходів на сталий розвиток регіону / П. В. Писаренко, М. С. Самойлик // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2009. - № 4. - С. 15-22. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.Найбільшу частку у сумарний збиток довкіллю від експлуатації полігонів і звалищ твердих побутових відходів (ТПВ) в області здійснюють полігон ТПВ м. Кременчук на Деївській горі - 11 362,985 тис. грн., чи 55,2 % від загального збитку по області та звалище ТПВ м. Полтава, що обслуговується КАТП-1628, розташоване поблизу с. Макухівка - 2331,047 тис. грн., або 11,3 %. Як наслідок - сфера поводження з відходами інтенсивно впливає на навколишнє середовище, екологічні та соціальні збитки від функціонування сфери поводження з відходами не покриваються, що призводить до погіршення не тільки екологічного, але й соціально-економічного стану регіону. Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*801.48 + Б1(4УКР)
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|