РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000325393<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Стець М. М. 
Ендоскопічні технології в комплексному лікуванні хворих з обтураційною непрохідністю товстої кишки / М. М. Стець, В. М. Перепадя, І. М. Молнар // Хірургія України. - 2011. - № 2. - С. 40-43. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - поліпшити результати хірургічного лікування хворих з обтураційною непрохідністю товстої кишки (ТК) шляхом створення та впровадження в клінічну практику вдосконаленого алгоритму лікувально-діагностичної тактики. Проаналізовано результати лікування 77 пацієнтів з обтураційною непрохідністю ТК, які проходили лікування за умов Київської МКЛ N 3 за період з 2000 до 2010 р. У 63 пацієнтів застосували традиційні лікувально-діагностичні алгоритми, 14 хворим проведено фіброколоноскопію та застосовано ендоскопічні методики декомпресії ТК: стентування пухлин дистальних відділів сигмоподібної кишки під контролем ректороманоскопа поліхлорвініловими трубками, електрохірургічну резекцію пухлини, проведення зонда проксимальніше за стеноз за допомогою фіброколоноскопа. Висновки: проведення лікувально-діагностичної фіброколоноскопії перед оперативним втручанням дає змогу верифікувати рівень перешкоди в ТК та визначитися з методом застосування закритої декомпресії відділів кишківника проксимальніше за стеноз. Впровадження в клінічну практику ендоскопічних методик декомпресії ТК шляхом стентування пухлин, заведення декомпресійного зонда за рівень стенозу та реканалізації просвіту кишки дало змогу збільшити кількість відстрочених оперативних втручань з 37 до 71 %, відсоток виконаних радикальних та циторедуктивних оперативних втручань з накладанням первинних анастомозів - з 32 до 66 % та зменшити рівень летальності з 17,5 до 14,3 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.305.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського