РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000334904<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Христич Т. Н. 
Микробиоценоз кишечника: механизмы развития, клиника дисбиоза и возможная коррекция его нарушений / Т. Н. Христич // Сучас. гастроентерологія. - 2010. - № 1. - С. 86-91. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Зазначено, що сприятливі умови для організму людини створюються за оптимальних кількісних та якісних взаємин мікроорганізмів, що беруть участь практично в усіх життєво важливих процесах. Зміни мікрофлори кишечнику під впливом різних факторів позначають терміном "дисбактеріоз". Нині дисбактеріоз кишечнику розглядають як клініко-лабораторний синдром, що виникає за низки захворювань і клінічних ситуацій і характеризується зміною якісного і/чи кількісного складу нормальної мікрофлори, метаболічними й імунними порушеннями з відповідною клінікою. Традиційне лікування дисбіозу передбачає комплексний підхід, спрямований на усунення надлишкового росту бактерій у тонкій кишці, нормалізацію мікрофлори, поліпшення кишкового травлення й усмоктування, відновлення моторики кишечнику та нормалізацію імунної відповіді. Пробіотики посідають ключове місце в корекції мікробіоценозу кишечнику. До ідеальних полікомпонентних пробіотиків належить препарат "Лациум", що насамперед розроблено для захисту та відновлення балансу мікрофлори під час антибіотикотерапїї та після неї.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р264.863 + Р413.302

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського