Пінчук С. А. Проблеми практичного застосування форм безпосередньої участі громадян у муніципальному управлінні / С. А. Пінчук // Наук. вісн. Волин. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2011. - № 21. - С. 125-130. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.Проаналізовано наявні законодавчо закріплені механізми безпосередньої участі громадян у здійсненні місцевого самоврядування: місцевий референдум, загальні збори громадян, місцеві ініціативи, громадські слухання, органи самоорганізації населення. Розглянуто окреслені законом норми, що забезпечують право громадян на участь в управлінні територіальною громадою та обгрунтовується необхідність удосконалення цих механізмів і запровадження додаткового нормативно-правового забезпечення їх реалізації з боку органів місцевого самоврядування з метою вдосконалення й чіткого регламентування процедур безпосередньої участі громадян у муніципальному управлінні. Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-93
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|