Лисак І. В. Співпраця сім'ї та школи в процесі фізичного виховання школярів / І. В. Лисак // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2011. - № 4. - С. 207-211. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.Розглянуто питання сім'ї, яка здатна сформувати свідоме ставлення дитини до проблеми підтримки здоров'я за допомогою таких компонентів, як: приклад батьків та інших членів сім'ї, сприятливий психоемоційний клімат, наявність сімейних традицій активного відпочинку (туризм, сімейні свята, рухливі ігри), підтримки здоров'я (загартування, заняття фізичними вправами і спортом); дотримання оптимального режиму дня, харчування, рухової активності. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354 + Ч421.51
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|